NAŠI AUTOŠKOLU MŮŽETE NALÉZT VE ČTYŘECH MĚSTECH

O nás

Historie Autoškoly Shrek

Máme za sebou více než pět let fungování! Podívejte se na naši stručnou historii!
 • Rok 2017 Autoškola Shrek - Hlučín

  V průběhu roku 2017 jsme přesunuli naše působení z Bruntálu blíže k Ostravě. Otevřeli jsme novou pobočku v Hlučíně na adrese Ostravská 92/53, ve které vyučujeme všechny již zaběhlé řidičské průkazy, tedy pro motocykly, automobil, nákladní automobil a autobus. Nechybí také vozíky a přívěsy.

  Navštívit webové stránky Autoškoly Shrek v Hlučíně.
 • Rok 2016 Autoškola Shrek - Nový Jičín

  Rok 2016 je ve znamení dalšího rozšíření! Otevřeli jsme novou pobočku! Tentokrát jsme si vybrali město Nový Jičín. Naleznete nás na adrese Divadelní 8. Mezi nabízené služby patří řidičské oprávnění pro motocykl, automobil, nákladní automobil a autobus.

  Navštívit webové stránky Autoškoly Shrek v Novém Jičíně
 • Rok 2013 Autoškola Shrek - Bruntál

  Otevřeli jsme pobočku mezi Jeseníkem a Ostravou! V Bruntále sídlíme na adrese Dukelská 1501/2 a k dispozici jsou řidičské průkazy pro motocykly, automobil, nákladní automobil a autobus. Samozřejmostí jsou také vozíky a přívěsy!

  Navštívit webové stránky Autoškoly Shrek v Bruntále
 • Rok 2012 Autoškola Shrek - Ostrava

  V roce 2014 jsme otevřeli současně největší pobočku. V Ostravě nás můžete najít na ulici V Zátiší, kde vám nabídneme výuku motocyklů, automobilů, nákladních automobilů, autobusů a traktorů. V naší moderně zařízené učebně se také soustředíme na školení řidičů referentů, přípravu profesionálních řidičů a dokážeme vám pomoci s odebraným řidičským oprávněním!

  Navštívit webové stránky Autoškoly Shrek v Ostravě
 • Rok 2011 Autoškola Shrek - Jeseník

  Otevřeli jsme první pobočku Autoškoly Shrek. Pobočka vznikla v Jeseníku a dodnes pomáhá začínajícím řidičům a řidičkám k získání řidičského oprávnění. K dispozici máme motocykly, osobní a nákladní automobily, autobus a traktor.

  Navštívit webové stránky Autoškoly Shrek v Jeseníku